Dezynfekcja Warszawa – cennik

Najlepsze ceny dla Ciebie

Dezynfekcja to bardzo popularna usługa, która od dawna wykonywana jest, chociażby w placówkach medycznych. Wykonuje się ją w wielu miejscach publicznych wymagających zachowania sterylnych warunków, ale bardzo często dezynfekcję zlecają również osoby prywatne. Polega ona na zastosowaniu na danych powierzchniach odpowiednich środków dezynfekujących (alkoholowych lub bezalkoholowych). Poprzez ich działanie można pozbyć się wielu groźnych drobnoustrojów. Jako alerobale dezynfekcja Warszawa działamy nie tylko w mieszkaniach, ale też w pomieszczeniach usługowych i biurowych! Zwalczamy bakterie, wirusy, roztocza, pasożyty i inne drobnoustroje. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, bezpiecznych substancji dezynfekujących, które nie niszczą żadnych powierzchni.

Dezynfekcja Warszawa – metody i ceny:

Niezależnie od sytuacji, dezynfekcja zawsze ma ten sam cel – skutecznie wyeliminować istniejące w danym pomieszczeniu drobnoustroje. Można to jednak osiągnąć na wiele różnych sposobów. Istnieje bowiem bardzo dużo metod działania profesjonalnych firm DDD. W Alerobale dezynfekcja Warszawa stosujemy wyłącznie te najskuteczniejsze, czyli:

  • metoda opryskowa,
  • zamgławianie ULV,
  • ozonowanie.

Metoda opryskowa: polega na zastosowaniu preparatu w formie oprysku rozprowadzanego punktowo w konkretnym miejscu. To dobra opcja, gdy chcemy zdezynfekować konkretne przedmioty lub małe przestrzenie.

Zamgławianie ULV: przy tej metodzie wykorzystuje się specjalistyczne urządzenie – zamgławiacz. Za jego pomocą wytwarza się dezynfekującą mgłę, która opadając, dociera w każde miejsce. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość równomiernego rozprowadzenia stosowanej substancji.

Ozonowanie: metoda ta wykorzystuje dezynfekujące właściwości ozonu. Przy użyciu profesjonalnego generatora pierwiastek ten miesza się z powietrzem w pomieszczeniu, skutecznie eliminując bakterie, wirusy czy grzyby. W wyniku kontaktu z powietrzem są one usuwane także ze znajdujących się w środku powierzchni ścian, mebli i innych przedmiotów.

Jeśli nie wiesz, z której metody skorzystać, to możesz liczyć na naszą pomoc! Po zapoznaniu się z sytuacją doradzimy najlepszą opcję! Oferujemy kompleksową usługę dezynfekcji mieszkań i pomieszczeń dla Klientów z Warszawy i okolicy.

Cena dezynfekcji – jak jest przez nas ustalana?

Dokładna wycena usługi dokonywana jest indywidualnie z każdym klientem – cena zależy od powierzchni, wysokości i specyfiki pomieszczenia. Dużą rolę w ustalaniu ceny dezynfekcji odgrywa przede wszystkim rozmiar wnętrza, ponieważ od niego zależy zarówno ilość potrzebnego środka dezynfekującego, oraz czas potrzebny na przeprowadzenie dezynfekcji.

Dezynfekcja Warszawa – cennik usług:

Dezynfekcja
do 60m2

od 95 zł

INDYWIDUALNA WYCENA

Jak już wspominaliśmy, określenie stałej ceny dezynfekcji, która obowiązywać będzie w przypadku każdego klienta, nie jest łatwe. Dlatego zachęcamy do skontaktowania się w celu ustalenia ostatecznego kosztu dezynfekcji. Pomocny może jednak okazać się poniższy cennik prezentujący minimalny koszt usługi w kontekście rozmiaru pomieszczenia.

Dezynfekcja mieszkania w Warszawie – jak dokładnie sprawdzić cenę i koszty?

Potrzebujesz skorzystać z usługi profesjonalnej dezynfekcji, ale nie wiesz, ile wyniesie jej dokładny koszt? Wcale nie musisz czekać aż do zakończenia naszej pracy, aby poznać cenę dezynfekcji. W Alerobale dezynfekcja Warszawa określamy koszty jeszcze przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami – najlepiej telefonicznie! Wówczas zadamy Ci kilka pytań w celu ustalenia wszystkich szczegółów. W trakcie indywidualnej rozmowy wskażemy najlepszy sposób działania i oszacujemy cenę dezynfekcji – wszystko przebiegnie szybko i sprawnie!

W celu szczegółowej wyceny zapraszamy do kontaktu!