Dezynsekcja Warszawa – cennik

Najlepsze ceny dla Ciebie

Dezynsekcja to proces profesjonalnego zwalczania insektów przy użyciu specjalistycznych środków biobójczych. Klienci najczęściej korzystają z naszych usług wtedy, gdy w ich domach czy mieszkaniach pojawiają się karaluchy, prusaki i pluskwy. Jesteśmy jednak w stanie pomóc w skutecznym wyeliminowaniu także innych szkodników, takich jak mrówki, rybiki, mole oraz pchły. Alerobale dezynsekcja Warszawa to możliwość dostosowania sposobu działania do konkretnego przypadku. W naszej ofercie dostępna jest metoda opryskowa/żelowa oraz metoda zamgławianie ULV. Oczywiście podpowiemy, która z nich będzie najlepszą opcją w Twojej sytuacji! W zależności od wyboru danej metody obowiązują różne ceny dezynsekcji. Są one natomiast ustalane indywidualnie, ponieważ na koszt wpływają również inne aspekty.

Cennik dezynsekcji (Warszawa) obejmuje metodę:

  • opryskową (substancja biobójcza w formie oprysku),
  • żelową (trutka w miejscu osiedlenia insektów),
  • zamgławianie ULV (wytwarzanie biobójczej mgły).

Wszystkie objęte gwarancją!

Dezynsekcja Warszawa – od czego zależy cena dezynsekcji?

Dokładna cena dezynsekcji (Warszawa) zależy od wielu czynników. Przede wszystkim liczy się wybór poszczególnej metody, a także wielkość pomieszczenia, w którym zabieg ma być wykonany. Dużo zależy też od rodzaju insekta, specyfiki danego miejsca, i co za tym idzie, ilości potrzebnego środka biobójczego, który zagwarantuje skuteczne działanie. W celu poznania całościowych kosztów dezynsekcji Warszawa najlepiej więc skonsultować się z nami telefonicznie. Po zapoznaniu się z sytuacją przedstawimy Ci najkorzystniejszą ofertę!

Cennik - Dezynsekcja Warszawa

(ceny usług do 60m2)

W zależności od wspomnianych czynników ceny dezynsekcji mogą się nieco różnić. Poniżej przedstawiamy jednak przybliżone koszty naszych usług.

Pluskwy - cena zwalczania i likwidacji

Metoda opryskowa
.

od 95 zł

INDYWIDUALNA WYCENA
Metoda zamgławianie ULV
PROMOCJA!

od 200 zł

INDYWIDUALNA WYCENA

Mrówki, rybiki - cena zwalczania

Metoda opryskowa/żelowa

od 95 zł

INDYWIDUALNA WYCENA
Metoda zamgławianie ULV

od 120 zł

INDYWIDUALNA WYCENA

Karaluchy, prusaki - cena zwalczania

Metoda opryskowa/żelowa/zamgławianie ULV

od 120 zł

INDYWIDUALNA WYCENA

Mole, pchły - cena zwalczania

Metoda zamgławianie ULV

od 130 zł

INDYWIDUALNA WYCENA