Dezynsekcja Warszawa – zwalczanie pluskwy i innych szkodników!

Dezynfekcja jest procesem, który ma na celu zniszczyć znajdujące się na danej powierzchni drobnoustroje (bakterie, wirusy, pasożyty, grzyby). 

Poddane dezynfekcji mogą być:

 • podłogi,
 • ściany,
 • dywany,
 • różnego rodzaju narzędzia,
 • urządzenia,
 • całe pomieszczenia (mieszkania, magazyny, lokale usługowe/ użytkowe),
 • wszelkiego rodzaju środki transportu (samochody, autobusy, ciężarówki).

Zajmujemy się też dezynfekcją miejsc po zmarłych. Koszty usługi zależą przede wszystkim od rozmiaru powierzchni. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszym cennikiem lub skontaktowania się z nami bezpośrednio.

Teren, w którym wykonywana jest przez nas dezynfekcja: Warszawa


Pluskwy Warszawa – jak rozpoznać?

Pluskwy chowają się zazwyczaj w zakamarkach, np. w szczelinach łóżka, obszyciach materaca i suwaka, pod łóżkiem, za szafą, w listwach przypodłogowych, gniazdkach, za obrazami, w książkach. Najczęściej są jednak wykrywane w bezpośrednim kontakcie z człowiekiem, ponieważ żywią się ludzką krwią (choć także i zwierzęcą) i żerują głównie nocą. Pluskwy osiągają około 5-6 mm, mają brunatną barwę oraz spłaszczone, owalne ciało zwężające się ku przodowi. Obecność pluskiew możemy poznać m.in. po  śladach krwi na pościeli, śladach odchodów np. wzdłuż szwów materaca, oraz po ukąszeniach pojawiających się po nocy, najczęściej jest ich kilka w linii i towarzyszy im silny świąd. Należy też zaznaczyć, iż nie każda osoba jest uczulona na ukąszenia pluskwy, i wtedy takich zmian skórnych nie jesteśmy wstanie u siebie zaobserwować.

Zwalczanie pluskiew Warszawa – metody

Odpluskwianie nie należy do prostych procesów, ale gwarantujemy, że nasza praca i doświadczenie przyniesie satysfakcjonujący efekt. Do zwalczania pluskiew wykorzystujemy dwie metody, które dostosowywane są w zależności od Państwa potrzeb:

 • metoda opryskowa,
 • metoda ULV zamgławianie.

Metoda opryskowa polega na rozprowadzaniu specjalnego preparatu biobójczego na powierzchni, gdzie występują insekty za pomocą opryskiwacza ciśnieniowego. Pluskwy po kontakcie z powierzchnią gdzie został nałożony preparat, giną i dodatkowo przenoszą go do swoich gniazd, zarażając tym sposobem także kolejne osobniki.

Metoda ULV zamgławianie jest polecana zarówno w przypadku małych, jak i dużych oraz zagnieżdżeniu pluskiew w naprawdę trudno dostępnych miejscach. To jedna z najskuteczniejszych metod walki z insektami. Polega ona na wytworzeniu gęstej mgły za pomocą zamgławiacza. Substancja, która jest w tym celu używana to specjalny preparat biobójczy. Efekt końcowy przychodzi naprawdę szybko, widoczny jest już po kilku godzinach.

Gwarantujemy, że przy wykonywaniu obu technik zachowujemy wszystkie zasady bezpieczeństwa!

Zwalczanie pluskiew Warszawa – jak się przygotować?

Aby odpluskwianie było jeszcze bardziej skuteczne, należy się do tego procesu odpowiednio przygotować. W zależności więc od specyfiki miejsca należy ułatwić dostęp preparatom, odpowiednio zabezpieczając przedmioty. W przypadku budynków prywatnych mogą to być:

 • poduszki,
 • koce,
 • dywan,
 • zasłony/firany,
 • żywność i przedmioty codziennego użytku,
 • niewielki sprzęt elektroniczny (telefony, zegarki itp.),
 • obrazy ścienne,
 • ubrania.

Wielkogabarytowe sprzęty elektroniczne koniecznie trzeba zabezpieczyć, wyłączając je z gniazdek i zaklejając folią. Ułatwić nam pracę może również odkurzenie i umycie podłóg, a także odsunięcie mebli od ścian – środek będzie mógł łatwiej tam dotrzeć.

Odpluskwianie Warszawa – gwarancja jakości

Do naszej pracy podchodzimy z należytą starannością i sumiennością. Naszym głównym celem jest wykonywanie profesjonalnych usług, dlatego też przeprowadzamy odpluskwianie w Warszawie, gwarantując naszym klientom najwyższą jakość i gwarancję zadowolenia z efektu naszych działań. Korzystamy z najlepszych możliwych środków. Dbamy o bezpieczeństwo pracowników, zapewniając im wszelkie środki ochrony. Chronimy też miejsca, w których pracujemy, upewniając się, czy zostały one skutecznie zabezpieczone.

Odpluskwianie – Warszawa i nie tylko

Główne miejsce, w którym wykonujemy odpluskwianie: Warszawa (dojazd darmowy).

Działamy również w innych pobliskich miejscowościach. Wszelkie szczegóły można znaleźć w naszym cenniku. Zapraszamy do kontaktu!

Dezynsekcja

Deratyzacja

Dezynfekcja

Usuwanie owadów (mrówek, moli)

 

Zwalczanie pluskwy domowej

 

Zwalczanie karaluchów i prusaków

 

Zwalczanie gryzoni (myszy, szczurów)

 

Usuwanie bakterii, wirusów, roztoczy

 

Deratyzacja Warszawa – dlaczego my?

Deratyzacja to zazwyczaj trudny do wykonania samodzielnie proces. Trutki dostępne w sklepach bardzo często nie przynoszą oczekiwanych efektów, dlatego też najlepszą opcją jest skorzystanie z usług specjalistów. Nasza firma bardzo poważnie podchodzi do swojej pracy, dlatego wszystko odbywa się w bezpieczny sposób. Podczas procesu deratyzacji (Warszawa + inne miejscowości) dbamy więc o zdrowie naszych pracowników i klientów. Zwracamy też uwagę na bezpieczeństwo innych zwierząt, dlatego wszystkie trutki do walki z gryzoniami pozostawiamy w specjalnych karmnikach lub stacjach deratyzacyjnych.

Czym są karmniki i stacje deratyzacyjne? Są bardzo skutecznymi urządzeniami deratyzacyjnymi, a na dodatek bardzo prostymi w obsłudze. Chronią one przed bezpośrednim kontaktem z trutką, co jest niezwykle ważne w miejscach z dziećmi lub innymi niż gryzonie zwierzętami. Mogą one przybierać rozmaite kształty i rozmiary, a umieszczana w nich trutka może przybierać formy granulatu, pianki, kostki, płynu, pasty itp.

Dezynsekcja Warszawa – skutecznie walczymy ze szkodnikami!

Dezynsekcja polega na usuwaniu wszelkiego rodzaju owadów latających i pełzających, popularnie nazywanych insektami. Mogą to być m.in. muchy, komary, mrówki, osy, mole, prusaki, karaluchy lub pluskwy. Wszystkie z nich są dość uciążliwe i z pewnością należy się ich jak najszybciej pozbyć. Skuteczna dezynsekcja jest możliwa tylko wtedy, gdy wykonana zostanie profesjonalnie, a do tego potrzebne jest doświadczenie. Nasza firma oczywiście je posiada, ponieważ specjalizuje się w tym zakresie. Dlatego też gwarantujemy szybki i satysfakcjonujący efekt.

Dezynsekcja pluskwy – cena

Pluskwy są bardzo często spotykanym problemem. Niestety, ale te słynące z zapachu gnijących malin owady zazwyczaj gromadzą się zakamarkach łóżek, obrazów i miejscach ciężko dostępnych. Trzeba się ich oczywiście pozbyć, ponieważ są bardzo uciążliwym insektem. Przy małej populacji , kiedy pluskwa jest jeszcze młodym osobnikiem nie jesteśmy jej w stanie zobaczyć. Wychodzi tylko w nocy kiedy śpimy i żywi się ludzką krwią. Kiedy zaczynamy dostrzegać pluskwy w naszym mieszkaniu, może to oznaczać już większą populację.

Cena dezynsekcji pluskwy zależy od dwóch czynników – rozmiaru powierzchni i metody. 

Oferujemy dwie metody dezynsekcji:

 • metoda opryskowa (polega na rozpyleniu preparatu w miejscach występowania pluskiew za pomocą spryskiwacza ciśnieniowego),
 • metoda ULV zamgławianie (polega na wytworzeniu mgły z substancji owadobójczej za pomocą zamgławiacza).

Szczegóły dotyczące ceny dezynsekcji pluskwy znajdują się w naszym cenniku.

Sprawdź również:

Zwalczanie gryzków  |   Dezynsekcja Warszawa – Śródmieście  |  Dezynfekcja Warszawa – Wola  |  Dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja Warszawa – Żoliborz  Deratyzacja Warszawa Ochota  |  Dezynsekcja Warszawa Mokotów  |  Dezynsekcja Warszawa Bródno  |  Dezynfekcja – Warszawa Praga  |