Deratyzacja, dezynfekcja, dezynsekcja

SŁOWNIK

Szubak domowy

Szubaki domowe są małymi owadami, które mierzą zwykle od 3 do 5 mm długości. Dorosłe insekty poznać można po pancerzach koloru ciemnobrązowego lub czarnego – ich samice są zwykle większe od samców. Owady te mają także charakterystyczne, wydłużone, lekko spłaszczone ciała. Szubaki domowe można rozpoznać również po tym, że potrafią latać, a pokrywy skrzydłowe, w które są wyposażone, są gładkie i nie mają charakterystycznych wzorów. Mimo tego, iż owady te nie gryzą ludzi, należy zadbać o ich skuteczną eliminację w przypadku wykrycia. Dlaczego jest to tak ważne? 

Szubak domowe oraz ich larwy zanieczyszczają jedzenie i chętnie zagnieżdżają się w zaciemnionych szafach garderobianych. Całkowite pozbycie się insektów niestety może być trudne przy wykorzystaniu tylko i wyłącznie domowych środków insektobójczych. Lepiej postawić na usługi DDD, czy specjalistyczną dezynsekcję oraz dezynfekcję. Nasza firma od lat oferuje zwalczanie szkodników w Warszawie i okolicach. 

Masz problem z szubakiem domowym? Zadzwoń do nas! Wiemy, jak szybko usunąć zagrożenie. Zapewniamy eliminację szubaków domowych nowoczesnymi metodami. Oferujemy także zwalczanie pluskiew, moli, karaluchów i innych insektów.