Psotnik zakamarnik – jak rozpoznać?

Psotnik zakamarnik określany jest także mianem robaczka kurzowego i gryzka. Jak sama nazwa wskazuje, osiedla się w zakamarkach pomieszczeń i występuje zazwyczaj w dużych ilościach. Dlatego też bardzo ciężko jest się go pozbyć. Utrudnia to także fakt, że robaczki kurzowe osiągają niewielkie rozmiary (ok 3mm), przypominając tym samym muszki. Insekty te na dodatek szybko się rozprzestrzeniają, przenosząc jednocześnie różnego rodzaju infekcje i zanieczyszczając jedzenie. Ich eliminacja jest więc bardzo ważna i powinna nastąpić bardzo szybko. W tej kwestii liczyć można oczywiście na działanie naszej firmy.

Sprawdź również: dezynsekcja Warszawa

Interesuje Cię nasza oferta ? Zadzwoń!

Zwalczanie psotnika – działanie

Do skutecznego wyeliminowania psotnika potrzebne jest szybkie i sprawdzone rozwiązanie. Dlatego też polecamy zastosowanie metody ULV zamgławianie. Zwykłe preparaty dostępne w sklepach mogą nie być wystarczające lub zadziałać tylko chwilowo, jeśli nie dotrą one do wszystkich miejsc, w których robaczki kurzowe się osiedliły. Zamgławianie ULV gwarantuje natomiast szybkość i precyzję w rozprzestrzenieniu silnego, a także w pełni bezpiecznego środka, który skutecznie eliminuje każdą odmianę psotnika zakamarnika. Metoda ta polega na wytworzeniu biobójczej mgły za pomocą specjalnego zamgławiacza. Zachęcamy więc do skorzystania z tej profesjonalnej usługi. Jest ona dostępna w naszej ofercie.

 

Przygotowanie do walki z robaczkami kurzowymi

Nawet w przypadku korzystania z usług specjalistów, istotną rolę odgrywa odpowiednie przygotowanie miejsca, które ma zostać poddane dezynsekcji. Zanim więc rozpocznie się walka z psotnikami, należy zabezpieczyć wszystkie sprzęty elektroniczne.

 

Co jeszcze warto wykonać po wyeliminowaniu psotnika?

Psotnik zakamarnik lubi zagnieżdżać się w pomieszczeniach, w których panuje wilgoć. Jak wiadomo jest ona częstą przyczyną powstawania pleśni i grzybów. Robaczki kurzowe są więc bardzo często sygnałem alarmowym, którego nie powinniśmy bagatelizować. Dlatego też po pozbyciu się psotników (dezynsekcja) zalecamy wykonanie także procesu dezynfekcji (np. poprzez ozonowanie). To ważne, ponieważ dezynfekcja może znacząco pomóc w pozbyciu się pleśni i grzybów, co z kolei zapobiega ponownemu osiedlaniu się insektów. Po zakończonych działaniach warto też częściej ścierać kurz i usprawnić wentylację.

 

Zwalczanie psotnika Warszawa – najlepsza cena, wysoka skuteczność

Jesteśmy firmą, która działa głównie na terenie Warszawy. W naszej pracy kierujemy się takimi wartościami, jak:

 

  • Profesjonalizm,
  • bezpieczeństwo,
  • jakość,
  • skuteczność,
  • rzetelność,
  • kompetencja.

Szczegóły dotyczące wyceny naszych usług można znaleźć w zakładce cennik lub poprzez bezpośredni kontakt z naszą firmą w Warszawie i okolicy. Jesteśmy dostępni przez 7 dni w tygodniu – zapraszamy!

 

Usuwanie gryzków w Warszawie – zapytaj o szczegóły!