Zwalczanie pluskiew

– czy występowanie pluskiew to powód do wstydu?

Istnieje pogląd, że miejsca, w których osiedliły się pluskwy są zaniedbane. Stąd też dla wielu osób konieczność usuwania pluskiew jest powodem do wstydu. Nie powinno jednak tak być. Owady te osiedlają się również w zadbanych mieszkaniach czy lokalach. Wystarczy, że przeniesiemy je ze sobą wraz z ubraniami po wizycie w hotelu czy nawet kilkunastominutowej jeździe autobusem. Pluskwy spotkać można bowiem w wielu miejscach i zamiast samodzielnej, dyskretnej próby ich zwalczania, najlepiej postawić na wykwalifikowaną firmę, która zajmuje się dezynsekcją.

Gazowanie pluskiew – dlaczego to zabroniona metoda?

Dawniej najpopularniejszym sposobem zwalczania pluskiew było ich gazowanie. Metoda ta była skuteczna, ale bardzo niebezpieczna. Wykorzystywane do gazowania pluskiew substancje na bazie dichlorofosu uznawane są za szkodliwe dla zdrowia, dlatego całkowicie zakazano ich stosowania, a nawet produkowania. Poszukując firmy do wykonania dezynsekcji, należy więc upewnić się, że nie korzysta ona ze wspomnianych nielegalnych substancji.

Pryskanie pluskiew a może zamgławianie – jaką metodę wybrać?

Współcześnie korzystać możemy z wielu skutecznych i co istotne, bezpiecznych metod walki z pluskwami. Wybór odpowiedniego sposobu najlepiej uzgodnić w bezpośrednim kontakcie z firmą. Popularnym działaniem jest pryskanie pluskiew specjalistycznym opryskiem. W niektórych sytuacjach większą skutecznością może jednak okazać się metoda zamgławianie ULV, która polega na wytworzeniu biobójczej mgły za pomocą zamgławiacza. Dzięki takiemu rozwiązaniu substancja roznosi się równomiernie na całej powierzchni.

Usuwanie pluskiew – Warszawa

Jesteśmy firmą, działającą na terenie Warszawy, dlatego też gwarantujemy szybkie i darmowe dotarcie na miejsce. Do zwalczania pluskiew korzystamy z odpowiednio przetestowanych środków. Oferujemy skuteczną i profesjonalną pomoc oraz indywidualną wycenę. Dokładne ceny naszych usług dostępne są w naszym cenniku dezynsekcji!