Dezynsekcja

Warszawa Targówek

Dezynsekcja Warszawa Targówek

Zwalczanie gryzoni, często określane jako deratyzacja, w różnych obszarach jest działaniem koniecznym. Za jego realizację odpowiedzialni są przede wszystkim:

 • właściciele nieruchomości i mieszkań,
 • właściciele obiektów usługowych, handlowych oraz przemysłowych (takich jak sklepy, restauracje, fabryki),
 • jednostki administracji miejskiej, jeśli chodzi o miejsca publiczne oraz systemy komunalne i wodociągowe.

Nie można pomijać tego zagadnienia, zwłaszcza w środowisku dużych aglomeracji, gdzie gryzonie mają wiele możliwości do osiedlenia się i rozprzestrzeniania. W takich przypadkach priorytetowe są: szybka odpowiedź, regularność oraz działania zapobiegawcze. Gryzonie, jak szczury, myszy czy nornice, mogą przenosić szereg chorób, będących zagrożeniem dla ludzi i innych zwierząt, co czyni to zagadnienie bardzo poważnym.

Deratyzacja oferuje skuteczne rozwiązania, korzystanie z profesjonalnych środków biobójczych oraz darmowy dojazd do miejsca realizacji zadania.

Dezynsekcja Warszawa Targówek – nie tylko pluskwy!

Dla sporej liczby osób, słowo dezynsekcja kojarzy się głównie z eliminacją pluskiew. Jednakże, chcielibyśmy podkreślić, że możecie Państwo zwrócić się do nas również z problemem innych owadów pasożytniczych, takich jak:

 • karaluchy,
 • mole,
 • komary,
 • muchy,
 • pchły,
 • osy,
 • mrówki,
 • rybiki cukrowe.

Aby je zwalczyć, proponujemy: metodę oprysku (środek biobójczy jest rozprowadzany przy pomocy spryskiwacza ciśnieniowego), technikę żelową (środek biobójczy w postaci żelu) oraz metodę zamgławiania ULV (środek biobójczy jest rozpylany za pomocą specjalnego urządzenia). Metody, które stosujemy, są bezpieczne – używamy silnych, ale jednocześnie sprawdzonych i posiadających certyfikaty preparatów owadobójczych.

Głównym obszarem, na którym dostępne są nasze usługi dezynsekcji, jest Warszawa, ze szczególnym uwzględnieniem Śródmieścia i przyległych dzielnic.

Dezynfekcja Warszawa Targówek – pracujemy także w specjalistycznych miejscach.

Posiadamy liczne certyfikaty, które świadczą o naszej wiedzy i umiejętnościach w zakresie wykorzystywania nowoczesnych technologii. Dzięki temu specjalizujemy się w pracy w trudnych warunkach, które często wymagają specjalnej uwagi. Wykonujemy usługi dezynfekcyjne na terenie Targówka w Warszawie, włączając w to szpitale i pojazdy medyczne. Znamy się na bezpiecznej dezynfekcji specjalistycznego sprzętu, narzędzi oraz urządzeń. Oczywiście, obsługujemy także klientów indywidualnych. Każde zlecenie traktujemy z równą wagą.

Masz pytania ?

Interesuje Cię nasza oferta ? Zadzwoń!

Deratyzacja, dezynfekcja, dezynsekcja – Warszawa Targówek

Ceny oferowanych przez nas usług znajdują się w cenniku. W celu uzgodnienia szczegółów lub poszerzenia informacji na temat naszej działalności (deratyzacja, dezynsekcja, dezynfekcja) zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Wszystkie potrzebne dane kontaktowe znaleźć można w zakładce kontakt.

Co jeszcze znajdziesz w naszej ofercie?

Dezynsekcja

Deratyzacja

Dezynfekcja

dezynfekcja deratyzacja dezynsekcja

Najnowsze wpisy

Na podstawie ponad 65 opinii, średnia ocen to 4.9