Usługi DDD

Warszawa Wawer

Deratyzacja, dezynsekcja i dezynfekcja Warszawa Wawer 

Z usług DDD: deratyzacji, dezynsekcji, dezynfekcji, a także dezodoryzacji, korzystają klienci indywidualni, firmy, a także instytucje. Odszczurzanie, zwalczanie pluskiew czy też eliminacja drobnoustrojów w pomieszczeniach, to zaś zadanie dla wyspecjalizowanego zespołu, który dysponuje odpowiednim sprzętem oraz wiedzą. Tym właśnie wyróżnia się nasza ekipa usług DDD, działająca m.in. na terenie Warszawa Wawer!

Interesuje Cię nasza oferta ? Zadzwoń!

Ozonowanie pomieszczeń – gaz skuteczniejszy niż chlor!

Ozonowanie uznawane jest obecnie za najskuteczniejszą metodę dezynfekowania różnego rodzaju przestrzeni zamkniętych: szpitali, szkół, przedszkoli, domów, mieszkań, biurowców, piwnic, a nawet środków transportu, od autobusów począwszy, na samolotach kończąc. Metoda ta opiera się o wykorzystanie specjalnych urządzeń – generatorów ozonu – które wytwarzają silnie stężony ozon. Gaz ten ma unikalne własności! Jedną z nich jest utlenianie ścian komórkowych drobnoustrojów, co pozwala na skuteczną eliminację bakterii, grzybów, pleśń oraz innych mikroorganizmy wraz z formami przetrwalnikowymi. Dodać warto, że ozonowanie: 

 1. To metoda dezynfekcji bezpieczna dla ludzi, zwierząt i środowiska naturalnego. 
 2. Rekomendowane jest przy dezynfekowaniu przestrzeni zamkniętych po koronawirusie 2019-nCoV. 
 3. Ozonowanie nie tylko eliminuje wirusy, bakterie i grzyby, ale też nieprzyjemne zapachy
 4. Ozonowanie jest nawet kilkadziesiąt razy skuteczniejsze od chloru
 5. Ozonowanie spełnia normy HACCP, dlatego można metodę tę zastosować w pomieszczeniach przetwórstwa spożywczego, magazynowania żywności oraz w lokalach gastronomicznych.

Deratyzacja na warszawskim Wawerze: efektywne metody

Prócz ozonowania nasze usługi DDD dotyczą efektywnego eliminowania zagrożeń sanitarnych związanych z gryzoniami. Zwalczamy szczury na warszawskim Wawerze, zarówno w kamienicach, jak i biurowcach czy sklepach. Stosujemy przy tym innowacyjne metody, które gwarantują 100% skuteczność – uznajemy za nią nie tylko usunięcie gryzoni, ale także zapobiegnięcie przed ich pojawieniem się w przyszłości. Wraz z usługą deratyzacji Wawer oferujemy również dezynfekcję m.in. wspomnianą metodą ozonowania. To ważne uzupełnienie całej procedury sanitarnej zważywszy na fakt, iż szczury i myszy przenoszą niebezpieczne dla człowieka patogeny. 

Dezynfekcja Warszawa Cennik: bezpłatny dojazd i wycena 

Analiza sanitarna: bezpłatny dojazd i kompleksowe usługi DDD Wawer 

Analiza sanitarna przed deratyzacją, dezynfekcją i dezynsekcją pomaga w zaplanowaniu właściwych działań ekipy usług DDD. Nasza firma zawsze przygotowuje plan działania, a następnie wdraża odpowiednie procedury zgodne z branżowymi normami PN-EN. Zachęcamy zatem do korzystania z kompleksowej oferty DDD Warszawa Wawer wraz z bezpłatnym dojazdem i nieodpłatną wyceną!

 

Skontaktuj się z nami!


  Masz pytania ?

  Interesuje Cię nasza oferta ? Zadzwoń!

  Co jeszcze znajdziesz w naszej ofercie?

  Dezynsekcja

  Deratyzacja

  Dezynfekcja

  dezynfekcja deratyzacja dezynsekcja

  Najnowsze wpisy

  Na podstawie ponad 65 opinii, średnia ocen to 4.9

  Adres Rejestrowy:

  alerobale.pl
  ul. Potockich 49a
  04-534 Warszawa
  NIP: 522-264-96-14
  Tel. 502-811-966,
  668-174-690
  [email protected]

  Co Oferujemy?

  • Dezynsekcję mającą na celu zwalczanie insektów takich jak pluskwy, prusaki, karaluchy, pchły, mrówki i inne.
  • Dezynfekcję pomieszczeń i powierzchni w celu eliminacji bakterii, wirusów i grzybów.
  • Deratyzację, czyli zwalczanie gryzoni takich jak myszy i szczury, które stanowią zagrożenie dla zdrowia i mienia.

  Zapewniamy kompleksową ochronę przed szkodnikami, co pozwala naszym klientom cieszyć się czystym i bezpiecznym środowiskiem. Działamy zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym, zapewniając skuteczną ochronę zarówno w domach, mieszkaniach, firmach, jak i placówkach użyteczności publicznej.

  Jeśli potrzebujesz profesjonalnych usług dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji w Warszawie, skontaktuj się z nami. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w rozwiązaniu problemu szkodników. Zaufaj naszemu doświadczeniu i skutecznym metodom działania.

  Interesuje Cię nasza oferta ? Zadzwoń!