Usuwanie mrówek

- na własną rękę czy z profesjonalną firmą?

Zwalczanie mrówek nie należy do prostych czynności. Insekty te występują zwykle w dużych ilościach i szybko się rozprzestrzeniają (poszukują miejsc, w których znajdą wyżywienie), dlatego trudno usunąć je w pojedynkę. Profesjonalna firma, która zajmuje się tępieniem mrówek, zapewnia nie tylko odpowiednią ilość wykwalifikowanych pracowników, ale też skuteczne preparaty biobójcze (bezpieczne, a zarazem silniejsze od tych dostępnych w sklepach). Skorzystanie z pomocy specjalistów jest więc bardzo komfortowe, zwłaszcza że zajmą się oni również odpowiednim przygotowaniem przestrzeni do pracy, co jest bardzo istotne w przypadku pomieszczeń mieszkalnych i biur.

Interesuje Cię nasza oferta ? Zadzwoń!

Zwalczanie mrówek to różne metody działania

W zależności od miejsca i skali problemu można stosować różne metody usuwania mrówek. Tradycyjne sposoby często opisywane w internecie niekoniecznie będą skuteczne w dużych pomieszczeniach z wieloma trudno dostępnymi miejscami czy specjalistycznym sprzętem. Konieczny jest więc wybór odpowiedniego w danej sytuacji rozwiązania. Do profesjonalnych metod zwalczania mrówek stosowanych w naszej firmie, zaliczyć można przede wszystkim:

  • Metodę opryskową (polega ona na rozprzestrzenianiu substancji biobójczej w postaci oprysku),
  • metodę żelową (opiera się na zastosowaniu silnego, ale bezpiecznego preparatu, który aplikowany jest bezpośrednio w miejscach występowania mrówek),
  • metodę ULV zamgławianie (wykonuje się ją poprzez wytworzenie biobójczej mgły z zamgławiacza – preparat dociera tym samym nawet do zakamarków)

Zwalczanie mrówek – Warszawa

Nasza firma oferuje skuteczną pomoc w zwalczaniu i dezynsekcji mrówek i innych owadów na terenie Warszawy i nie tylko. Co wyróżnia nas na tle konkurencyjnych firm z Warszawy? Przede wszystkim doświadczenie, jakość i dbanie o bezpieczeństwo. Stosujemy wyłącznie sprawdzone środki biobójcze, dokładnie oznaczamy teren, na którym wykonywane są prace.

Jaka jest cena zwalczania mrówek? – Warszawa

Cena usług zależy od metody i jest obliczana indywidualnie. Szczegóły znaleźć można w naszym cenniku! Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

Likwidacja mrówek w Warszawie – zapytaj o szczegóły!