Jak skutecznie chronić magazyny i składy przed szkodnikami?

monitoring DDD

Jak skutecznie chronić magazyny i składy przed szkodnikami?

Jak skutecznie chronić magazyny i składy przed szkodnikami? 1024 683 alerobale.pl

Z usług deratyzacji i dezynsekcji często korzystają właściciele magazynów i składów różnego rodzaju produktów. Dzisiaj najczęściej stawiają oni na kompleksowe usługi DDD, które zapewniają wysoki stopień ochrony budynków przed szkodnikami. Najlepszym rozwiązaniem jest podjęcie stałej współpracy z firmą usług deratyzacji, dezynfekcji i dezynsekcji, która wdroży w obiekcie monitoring DDD. Czym on jest? 

Kompleksowe usługi DDD w Warszawie 

Nasza firma świadczymy kompleksowe usługi DDD w zakresie ochrony zakładów, magazynów i składów, zwalczając w budynkach szkodniki. Opracowujemy indywidualny program eliminacji zagrożeń, a także wdrażamy strategie profilaktyki, zawsze dostosowując ofertę do potrzeb danego klienta oraz branży, w której działa. Mowa o swoistym monitoringu DDD, na który składają się działania:

  • deratyzacji, 
  • dezynsekcji, 
  • dezynfekcji, 
  • przeciwdziałania pojawienia się zagrożeń sanitarnych, 
  • przeciwdziałania pojawienia się kolonii insektów i gryzoni, 
  • stałego/okresowego kontrolowania obiektu klienta, 
  • przygotowywania obszernej dokumentację – raportu z monitoringu,
  • dostosowujące usługi DDD m.in. do wymagań konkretnych branż i przepisów (np. do standardu HACCP). 

Monitoring DDD to zatem stała usługa, z której korzystają klienci. Realizowana jest zgodnie z harmonogramem podyktowanym potrzebami firmy oraz jej specyfikacji. Co jeszcze warto wiedzieć o monitoringu DDD w Warszawie? 

Monitoring DDD w Warszawie – ochrona magazynów i składów przed szkodnikami 

Skuteczne zwalczanie zagrożeń sanitarnych, w tym insektów i gryzoni, to nie tylko ich eliminacja, ale także działania chroniące magazyn czy skład przed ich ponownym pojawieniem się. W tym celu stosowany jest monitoring DDD, który prowadzony powinien być ciągle. Dzięki niemu szybko można zareagować na pojawienie się gryzoni. Ponadto w ramach monitoringu DDD przygotowywana jest analiza wskazująca na to, dlaczego insekty, myszy i szczury stają się problemem w danym miejscu. W wielu przypadkach istotne jest podwyższenie standardu higienicznego w obiekcie. To jednak nie koniec działań ekipy od deratyzacji

W ramach monitoringu DDD ważne jest sprawdzanie skuteczności trutek i przygotowanych pułapek. Ich audyt umożliwia zastosowanie najlepszych metod ochrony budynku i danego terenu w ujęciu długoterminowym. Dzięki temu magazyn, skład czy zakład produkcyjny objęty jest stałym nadzorem, a ryzyko niebezpieczeństw zredukowane jest do zera. 

Nie oznacza to jednak licznych wizyt ekipy DDD w Twojej firmie. Harmonogram przygotowywany jest w racjonalny sposób, a koszty długofalowej współpracy są naprawdę atrakcyjne. Pamiętaj, że brak gryzoni i insektów w budynku dzięki monitoringowi DDD to również brak konieczności powtarzania odszczurzania oraz usuwania insektów, za co trzeba zapłacić. Stała współpraca z naszą firmą to sposób na zoptymalizowanie kosztów – zadzwoń do nas, by poznać szczegóły współpracy! 

Skontaktuj się z nami