Dezynsekcja

Warszawa Żoliborz

Dezynsekcja Warszawa Żoliborz

Deratyzacja, czyli proces zwalczania gryzoni, w wielu miejscach jest obowiązkową czynnością. Do jej wykonania zobowiązani są m.in.:

 • właściciele mieszkań,
 • właściciele budynków usługowych, handlowych i przemysłowych (sklepy, restauracje, fabryki itp.),
 • władze miasta w przypadku miejsc użyteczności publicznej i sieci komunalnych i wodociągowych

Nie wolno bagatelizować tego problemu zwłaszcza w przypadku dużych miast, ponieważ gryzonie mają tam dogodne możliwości w osiedlaniu i przemieszczaniu się. Dlatego też istotne są: szybka reakcja, regularność i działania prewencyjne. Szczury, myszy czy nornice mogą roznosić liczne choroby (groźne dla innych zwierząt i ludzi), więc jest to poważna sprawa.

Deratyzacja Warszawa Żoliborz: skuteczne działanie, profesjonalne środki biobójcze, darmowy dojazd do miejsca.

Dezynsekcja Warszawa Żoliborz –nie tylko pluskwy!

Wiele osób utożsamia dezynsekcję tylko z odpluskwianiem. Warto jednak pamiętać, że mogą Państwo zwrócić się do nas o pomoc również w przypadku innych owadów pasożytniczych, takich jak:

 • karaluchy,
 • mole,
 • komary,
 • muchy,
 • pchły,
 • osy,
 • mrówki,
 • rybiki.

Do ich zwalczania proponujemy: metodę opryskową (substancja biobójcza rozprowadzana jest opryskiwaczem ciśnieniowym), metodę żelową (substancja biobójcza w formie żelu) oraz metodę ULV zamgławianie (substancja biobójcza jest rozpylana za pomocą zamgławiacza). Są one bezpieczne – wykorzystujemy silne, ale sprawdzone i atestowane preparaty owadobójcze.

Głównym miejscem, w którym dostępna jest dezynsekcja – Warszawa (Żoliborz i inne dzielnice).

Dezynfekcja Warszawa Żoliborz –pracujemy także w specjalistycznych miejscach

Posiadamy liczne certyfikaty, które świadczą o naszym doświadczeniui umiejętnościach w stosowaniu nowoczesnych rozwiązań. Dlatego też specjalizujemy się w pracy w trudnych, często wymagających szczególnej uwagi warunkach. Przeprowadzamy dezynfekcję (Warszawa Żoliborz) w szpitalach czy pojazdach sanitarnych. W bezpieczny sposób potrafimy zdezynfekowaćspecjalistyczne sprzęty, narzędzia i urządzenia. Oczywiście nasza firma przyjmuje też zlecenia od osób prywatnych. Każdy przypadek jest dla nas równie ważny.

Masz pytania ?

Interesuje Cię nasza oferta ? Zadzwoń!

Deratyzacja, dezynfekcja, dezynsekcja – Warszawa Żoliborz

Ceny oferowanych przez nas usług znajdują się w cenniku. W celu uzgodnienia szczegółów lub poszerzenia informacji na temat naszej działalności (deratyzacja, dezynsekcja, dezynfekcja) zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Wszystkie potrzebne dane kontaktowe znaleźć można w zakładce kontakt.

Co jeszcze znajdziesz w naszej ofercie?

Dezynsekcja

Deratyzacja

Dezynfekcja

dezynfekcja deratyzacja dezynsekcja

Najnowsze wpisy

Na podstawie ponad 65 opinii, średnia ocen to 4.9