Dezynsekcja

Warszawa Bródno

Dezynsekcja Warszawa Bródno

W walce z insektami, w zależności od rodzaju pomieszczenia i wielkości populacji, konieczne może być zastosowanie różnego rodzaju metod. Zamawiając u nas usługę dezynsekcji (Warszawa Bródno), skorzystać można z:

 • metody opryskowej,
 • metody żelowej,
 • metody ULV zamgławianie.

Charakterystyka metody opryskowej:

Metoda ta polega na odpowiednim przygotowaniu substancji owadobójczej w formie oprysku (w stężeniu odpowiednim do skali problemu). Gotowy preparat aplikowany jest przy użyciu specjalnego opryskiwacza do dezynsekcji. Stosuje się go w miejscach występowania insektów. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z substancją insekty giną, rozprzestrzeniając trutkę w swoich gniazdach.

Charakterystyka metody żelowej:

W tym przypadku wykorzystywana jest substancja biobójcza w postaci żelu, którą aplikuje się punktowo tam, gdzie znajdują się skupiska insektów. Żel utrzymuje się w danym miejscu, dając możliwość długotrwałego roznoszenia go przez insekty, co doprowadza do ich eliminacji.

Charakterystyka metody ULV zamgławianie:

Ta metoda opiera się na przygotowaniu i równomiernym rozprzestrzenieniu preparatu biobójczego na całej powierzchni pomieszczenia. Dzieje się to za pomocą profesjonalnego zamgławiacza, który wytwarza mgłę owadobójczą, docierającą do wszystkich zakamarków i trudno dostępnych miejsc.

Teren wykonywania dezynsekcji: Warszawa Bródno (dojazd za darmo).

Deratyzacja Warszawa Bródno – skuteczne środki deratyzacyjne

W celu wykonania skutecznej deratyzacji korzystamy wyłącznie z silnych środków biobójczych, które nie są dostępne w sklepach. Tylko mocne substancje gwarantują szybki efekt. Co ważne, dbamy jednocześnie o bezpieczeństwo. Stosowane przez nas produkty są odpowiednio przebadane – tak, aby były zgodne z obowiązującymi normami. Istotne jest dla nas również odpowiednie zabezpieczenie terenu. Dlatego też wszystko precyzyjnie znakujemy. Trutka na gryzonie jest natomiast umieszczana w specjalnych karmnikach deratyzacyjnych – chroni to przed kontaktem z ludźmi i pozostałymi zwierzętami.

Miejsce, w którym pracujemy: Warszawa Bródno (deratyzacja bez kosztów dojazdu).

 

Skontaktuj się z nami!


  Masz pytania ?

  Interesuje Cię nasza oferta ? Zadzwoń!

  Dezynfekcja Warszawa Bródno –mamy duże doświadczenie!

  Mamy wykwalifikowanych specjalistów z ogromnym doświadczeniem w wykonywaniu dezynfekcji (Warszawa Bródno – darmowy dojazd). Specjalizujemy się w pracy zarówno w mieszkaniach, jak i budynkach użyteczności publicznej. Korzystamy z nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań.

  Dezynfekcja, deratyzacja i dezynsekcja Warszawa Bródno – zapraszamy do kontaktu!

  Co jeszcze znajdziesz w naszej ofercie?

  Dezynsekcja

  Deratyzacja

  Dezynfekcja

  dezynfekcja deratyzacja dezynsekcja

  Najnowsze wpisy

  Na podstawie ponad 65 opinii, średnia ocen to 4.9